Błonie, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lider zmiany/ Koordyantor - Błonie Pass

Błonie woj. mazowieckie

CRS jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 30 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
TEAM LIDER/KOORDYNATOR - BŁONIE

Opis stanowiska:
- Zarządzanie zespołem / wsparcie procesu kontroli jakości
- Zapewnienie efektywności, produktywności
- przygotowywanie raportów,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,

Wymagamy:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
- zdolności organizacyjne, umiejętności komunikacyjne
- wykształcenie min. zawodowe
- prawo jazdy kat. B
- podstawowa wiedza z zakresu Automotive
- gotowość do pracy 3-zmianowej

Firma oferuje:
- szkolenie wdrążające
- zatrudnienie po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- dodatki motywacyjne

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Lipiec, 2016  12:49

Identyfikator: 587686

Wyświetleń: 1739