Błonie, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sala szkoleniowo-konferencyjna Kalisz

Kalisz

Prywatna Szkoła Policealna AWANGARDA w Kaliszu zatrudni osobę na stanowisko sekretarza.

Zakres obowiązków:
-obsługa interesantów;
-prowadzenie dokumentacji szkolnej w porozumieniu z dyrektorem;
-współpraca z dyrektorem szkoły;
-podstawowe obowiązku związane z administracją biura.

Wymagania:
-wykształcenie conajmniej średnie;
-min. 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem biura lub sekretariatu.

Na początek proponujemy umowę zlecenia, z możliwością szybkiego przejścia na umowę o pracę w przypadku zadowalającego przebiegu współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 10 Listopad, 2018  12:43

Identyfikator: 645029

Wyświetleń: 931