B³onie, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Ochrony - B³onie, magazyn

B³onie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Solid Security Sp. z o.o. - jedna z najwiêkszych firm z bran¿y ochrony w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: B³onie, magazyn

Opis stanowiska:
- Patrolowanie obiektu
- Kontrola ruchu towarowego i osobowego

Wymagania:
- Niekaralno¶æ
- Dyspozycyjno¶æ
- Mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- System pracy 24/48
- Stawkê 7 z³/h
- Terminowe wyp³aty wynagrodzenia
- Stabilne zatrudnienie
- Mo¿liwo¶æ awansu i rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane ofert± prosimy o przes³anie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Og³oszenie dodane: Piatek, 26 Luty, 2016  15:34

Identyfikator: 576276

Wy¶wietleñ: 1591

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  3. Pracownik produkcji
  4. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  5. pracownik hali- wyk³adanie towaru